Deklaracja śmieciowa do pobrania

Od dzisiaj (3.02) można złożyć nową deklarację śmieciową, która pozwoli płacić zdecydowanie mniej za odbiór segregowanych odpadów komunalnych.

Wypełnione deklaracje można składać do 17 lutego w jednym z trzech miejsc:
- Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Kasztanowa 31, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00;
- Urząd Miasta, Pasaż Karola Rudowskiego 10, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-17.00;
- Urząd Miasta, ul. Szkolna 28, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-17.00.
Deklaracje będzie można składać również przez internet - za pośrednictwem platformy ePUAP. W tym celu deklaracja musi być opatrzona podpisem elektronicznym (posiadający Kwalifikowany Certyfikat) lub profilem zaufanym.

Deklaracje składają wyłącznie mieszkańcy domów jednorodzinnych. Za mieszkańców spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych deklarację zbiorczą składają zarządy tychże spółdzielni i wspólnot.
- Złożenie deklaracji w Urzędzie lub Zarządzie Dróg przez mieszkańca spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej nie będzie rodziło żadnych skutków prawnych. Krótko mówiąc stawka nie będzie zaktualizowana – wyjaśnia Włodzimierz Pawlak, doradca prezydenta ds. gospodarki odpadami komunalnymi.

W przypadku wątpliwości i pytań można kontaktować się bezpośrednio z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta pod numerem telefonu 44 732 03 64.
Deklarację śmieciową oraz kartę informacyjną można pobrać z załącznika poniżej.

Obowiązujące od lutego nowe stawki odbioru odpadów komunalnych przedstawiają się następująco:Dodano: poniedziałek, 03 luty 2014

Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wersja tradycyjna strony KLIKNIJ