Przebudowa skrzyżowania z pętlą autobusową na ulicy Jeziornej to kolejna inwestycja, jaka wykonana zostanie na osiedlu Wierzeje. Prace obejmą także modernizację ulicy Wierzeje, na odcinku od ul. Jeziornej do Dalekiej.
13 grudnia będziemy wspominać 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Z tej okazji w kościele oo. Jezuitów odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny.
11-12-2017

Razem przez 50 lat

Jubileusz „Złotych Godów” świętowało w minioną sobotę (9.12) dziesięć piotrkowskich par. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.  
Powstająca na pl. Pofranciszkańskim mediateka jest tematem przewodnim najnowszej wystawy, jaka ukazała się w galerii plenerowej w parku im. Jana Pawła II.
Wspólne kolędowanie, uliczne jasełka i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (17.12) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
Blisko czterdziestu zawodników wzięło udział w V Memoriale im. Wojciecha Urbana w brydżu sportowym parami, który w sobotę (9.12) zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury.
Ponad 1 mln. 400 tys. zł pozyskał piotrkowski magistrat z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Pieniądze pochodzą z pożyczek i zostały przekazane na realizację trzech zadań.
25 osób znalazło się w składzie Młodzieżowej Rady Miasta kadencji 2017-2019.  W piątek (8.12) młodzi rajcy otrzymali akty nominacyjne.
Kamienica przy ul. Wojska Polskiego 29/31 została odrestaurowana. Budynek przeszedł całkowitą metamorfozę, a to dopiero początek zmian w tym miejscu.
W piątkowy (8.12) wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się gala podsumowująca kulturalne i sportowe wydarzenia mijającego roku.