AKS Madej Wrestling Team został mistrzem PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowscy zawodnicy tym samym obronili tytuł wywalczony w ubiegłym roku.
24 marca odbędzie się tradycyjny rajd turystyczny „Topienie Marzanny” organizowany przez  piotrkowski oddział PTTK wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej.
AKS Madej Wrestling Team przegrał pierwszy meczy finałowy PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego uległa u siebie ekipie Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 14:18.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza do zwiedzania najstarszego piotrkowskiego klasztoru, czyli… byłej siedziby oo. Dominikanów, w którym obecnie znajduje się parafia pw. św. Jacka i św. Doroty.
Aż na dwa spacery turystyczne będzie można wybrać się w najbliższą sobotę wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej. Uczestnicy dowiedzą się gdzie narodził się Piotrków oraz będą mieli okazję zwiedzić królewskie komnaty.
AKS Madej Wrestling Team po bardzo emocjonującej rywalizacji wygrał pierwsze spotkanie w półfinale Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie pokonali we w łódzkiej Atlas Arenie zespół Budowlanych.
AKS MADEJ WRESTLING TEAM rozpoczyna walkę o finał PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W półfinale przeciwnikiem piotrkowskich zapaśników będzie zespół Budowlani Łódź.
Aż pięć medali zdobyła Wiktoria Guść podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które w weekend odbyły się w Rawie Mazowieckiej.
Mateusz i Maksymilian Danielakowie wzięli udział w rozgrywanych w rosyjskim Kazaniu Mistrzostwach Europy w badmintonie. Badmintoniści piotrkowskiego Ruchu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza piotrkowskich przedsiębiorców z branży turystycznej, około turystycznej oraz innych zainteresowanych do współtworzenia, wspólnie z miastem, Miejskiego Systemu Informacji Turystycznej.